BEHÇETOĞULLARI TURIZM  OTELCİLİK/ Hampton by HILTON  Zeytinburnu, BEHÇETOĞULLARI  Şirketleri’nin  kardeş firması IRMAK Tanıtım, Dünyaca  bilinen  Alman kalem  markalarının   Türkiye  dağıtıcısıdır.
Markalarımız STABILO Promosyon, SCHNEIDER Promosyon. HERI Kaşe Promosyon, EMOTION Promosyon ürünlerdir. SHENCO Markası altında toplanan ürün  gamımız, tecrübelerimizden elde ettiğimiz  deneyimle seçtiğimiz ürünlerden oluşur. Her ürünümüzü fabrikadan, üretime; nakliyeden, baskıya kadar her aşamada denetleyerek ilerleriz.
Biz, markanızı hedef kitlenize en etkili şekilde hatırlatan MARKALI  kalemlerimizi ve sitemizde paylaştığımız SHENCO CONCEPT ürünlerimizi güvenle öneriyor, her projenin heyecanını  birlikte yaşıyoruz. Markalarımızın yüksek kalite standartları ve müşterilerimizin memnuniyet  bildirimleri bizi mutlu etmekte, bir sonraki projemize  ışık tutmakta..
IRMAK TANITIM, promosyon ürünlerinin bir bölümünden stok tutar. Stoklu ürünlerimiz, son dakika karar veren müşterilerimize, kısa zamanda cevap verebilmek için herkese uygun olabilecek renkte ve modellerdedir. Siparişle getirdiğimiz ürünlerimiz, zamanı olan, proje oluşturup  planlı ilerleyen müşterilerimize uygundur. Stoklu ürünlerimizin minimum sipariş adedi üründen ürene değişir. Özel projelerde, renk ve modellerini müşterimizin seçtiği ürünlerin, sipariş adedine  veya stok miktarına göre teslimat zamanları değişiklik gösterir. Amacımız kaliteli ve uzun ömürlü  ürün arayışlarınıza cevap vermektir.
KİMSE MÜKEMMEL DEĞİLDİR” tesbit ettiğiniz hatalarımız, eksiklerimiz olursa bilgilendirilmek, en kısa zamanda eksikliklerimizi düzeltmek  isteriz.
Bizimle çalışan ve bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.
‘Çocuk konuşmaya başlamadan önce bakıp tanımaya çalışır’ der. John Berger ile BBC TV dizisi üzerine derlenen kitabın   girişinde (Görme Biçimleri) ve devam eder, “Bir şeyi gördükten hemen sonra, aynı zamanda kendimizinde görülebileceğini fark ederiz. Görüşün iki yanlılığı konuşmaların iki yanlılığından daha baskındır”
IRMAK TANITIM da  bakma eyleminin gücünü kullanarak, iz bırakmanın en etkili yolunu sunmak ve  profesyonel hizmet için  her yeni  güne “Merhaba!” diyor.