Promosyon kalem

Schneiderkalem-promosyon Türkiye temsilcisi IRMAK Tanıtım

Schneiderpen promotion
Schneiderkalem promosyon

Schneider. Markanızın markası.

Schneider markası, hakkında  iyi bir şekilde konuşulan  yazı gereçleri üreticisidir. Bizim için kalite, yazma rahatlığı, tasarım ve günlük kullanım için uygunluk anlamına gelir. Yazmı gereçleri ile günlük hayatınızda yazmanın sosyal ve duygusal önemini biliyoruz ki istediğimiz  gerçek değeri yazı gereçlerimizle daha  ölçülebilir yapmak.Tüm ürünlerimiz kalite ve uzun ömür için tasarlanmış ve böylece tükenmez kalem için en iyi marka haline gelmiştir. Sadece en iyi kalemler  değerlidir ve  uzun süre kullanılır. Elbette bu mesajınıza fayda sağlar: her gün kalemin kullanıcısına markanızı hatırlatır ve bu durum haftalar ve aylar boyunca gerçekleşir – hatta yıllar bile! Schneider, güçlü bir markanın tüm avantajlarını sunar.

Schneider. The brand for your brand.

The Schneider brand is well established when talking about writing instruments. We stand for quality, writing comfort, design and suitability for everyday use. We know the social and emotional significance of writing in your everyday life, which we want to make subtly better with our writing instruments.

Real value is measurable. All our products are designed for quality and longevity and thereby we have become the top brand for ballpoint pens. Only the best pens are treasured and used for a long time. This of course benefits your message: every day the user of your pen is reminded of your brand and this happens over weeks and months – maybe even years!

Schneider offers all the benefits of a strong brand.